HORARIOS DOS PARTIDOS (17/18-12- 2011)

C.D. RÚA SENIOR:CALDELAO - C.D. RÚA O DOMINGO 18 AS 16:00 HORAS
C.D. RÚA XUVENIL:CHANTADA - C.D. RÚA O SÁBADO 17 AS 12:00 HORAS
C.D. RÚA CADETE:RIBEIRO - C.D. RÚA O SÁBADO 17 AS 16:30 HORAS
C.D. RÚA INFANTIL:ARENTEIRO - C.D. RÚA O SÁBADO 17 AS 17:15 HORAS
C.D. RÚA FEMININO:TORDOIA - C.D. RÚA O DOMINGO 18 AS 16:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS (10/11-12- 2011)

C.D. RÚA SENIOR:C.D. RÚA - C.D. TRIVES O DOMINGO 11 AS 16:00 HORAS
C.D. RÚA XUVENIL:C.D. VELLE - C.D. RÚA O SÁBADO 10 AS 16:00 HORAS
C.D. RÚA CADETE:C.D. RÚA - OURENSE O SÁBADO 10 AS 17:45 HORAS
C.D. RÚA INFANTIL:C.D. RÚA - CHANTADA O SÁBADO 10 AS 16:00 HORAS
C.D. RÚA FEMININO:DESCANSA

CATEGORIAS DO CLUB DEPORTIVO RÚA

C.D. RÚA SENIOR

C.D. RÚA XUVENIL

C.D. RÚA CADETE

C.D. RÚA INFANTIL

C.D.RÚA FEMININO

RESULTADO PARTIDO DE COPA C.D. RÚA

STA TERESITA 4 - C.D. RÚA 2

PARTIDO DE COPA

SENIOR : STA TERESITA - C.D. RÚA O MARTES DIA 6 AS 16:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS (3/4-12- 2011)

SENIOR:ARNOIA - C.D. RÚA O DOMINGO 4 AS 16:00 HORAS
XUVENIL:RIBEIRO - C.D. RÚA O SÁBADO 3 AS 16:00 HORAS
CADETE:ARENTEIRO - C.D. RÚA O DOMINGO 4 AS 11:30 HORAS
INFANTIL: ARRABALDO - C.D. RÚA O SÁBADO 3 AS 16:00 HORAS
FEMININO:C.D. RÚA - SAN TIRSO O DOMINGO 4 AS 18:30 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS(26-27/11/2011)

SENIOR: C.D.RÚA - LEIRO O DOMINGO 27 AS 16:00 HORAS
XUVENIL: DESCANSAN
CADETES: C.D. RÚA - CHANTADA O SÁBADO 26 AS 12:00 HORAS
INFANTIL: LEMOS - C.D. RÚA O SÁBADO 26 AS 10:00 HORAS
FEMININO: S.C.D. MILAGROSA - C.D. RÚA O DOMINGO 27 AS 17:00 H0RAS

HORARIOS DOS PARTIDOS(19-20/11/2011)

RÚA SENIOR:BARBANTES-C.D. RÚA O DOMINGO 20 AS 16:00 HORAS
RÚA XUVENIL:CALASANCIO-C.D. RÚA O DOMINGO 20 AS 12:00 HORAS
RÚA CADETE:ARRABALDO-C.D. RÚA O SÁBADO 19 AS 18:00 HORAS
RÚA INFANTIL:C.D. RÚA-VELLE O SÁBADO 19 AS 16:00 HORAS
RÚA FEMININO:C.D. RÚA-PASTORIZA O DOMINGO 20 AS 16:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS(12-13/11/2011)

SENIOR:C.D. RÚA-AMOEIRO O DOMINGO 13 AS 16:15 HORAS
FEMININO:C.D. RÚA-SILLEDA O DOMINGO 13 AS 12:00 HORAS
XUVENIL:C.D. RÚA-ARRABALDO O SÁBADO 12 AS 16:15 HORAS
CADETE:MONFORTE-C.D. RÚA O SÁBADO 12 AS 16:00 HORAS
INFANTIL: DESCANSAN.

HORARIOS PARTIDOS (5-6/11/2011)

C.D. RÚA SENIOR:COLES - C.D. RÚA O DOMINGO 6 AS 16:30 HORAS
C.D. RÚA XUVENIL:C.D. RÚA - PABELLON PROMESAS O SÁBADO 5 AS 16:00 HORAS
C.D. RÚA CADETE:C.D. RÚA - A PEROXA O SÁBADO 5 AS AS 18:00 HORAS
C.D. RÚA INFANTIL:CALASANCIO - C.D. RÚA O DOMINGO 6 AS 12:00 HORAS
C.D. RÚA FEMENINO:AS PONTES - C.D. RÚA O DOMINGO 6 AS 16:15 HORAS

RESULTADO C.D. RÚA - VELLE (COPA DEPUTACIÓN)

C.D. RÚA 5 - VELLE 2 (PARTIDO DA COPA DEPUTACIÓN)

RESULTADO C.D. RÚA FEMENINO - S.D. VILLESTRO FEMENINO

C.D. RÚA FEMENINO 0 - S.D. VILLESTRO FEMENINO 9

HORARIOS DOS PARTIDOS FEMENINO CADETES E INFANTIL

C.D. RÚA FEMENINO:CHANTADA - C.D. RÚA O DOMINGO 30 AS 18:30 HORAS.
C.D. RÚA CADETE:BARCO - C.D. RÚA O SÁBADO 29 AS 17.00 HORAS.
C.D. RÚA INFANTIL:C.D. RÚA - PONTE OURENSE O DOMINGO 30 AS 11:30 HORAS.

HORARIOS PARTIDOS SENIOR E XUVENIL

C.D. RÚA SENIOR: C.D. RÚA - VELLE O DOMINGO 30 AS 16:30 HORAS
C.D. RÚA XUVENIL: C.D. RÚA - C. OURENSE O SÁBADO 29 AS 12:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS DO FIN DE SEMANA(23/10/2011)

SENIOR:LOÑOA - C.D. RÚA O DOMINGO 23 AS 17:00 HORAS
XUVENIL:RIBADAVIA - C.D. RÚA O SÁBADO 22 AS 18:15 HORAS
CADETE:CALASANCIO B - C.D. RÚA O DOMINGO 23 AS 12:00 HORAS
INFANTIL:RIBADAVIA - C.D. RÚA O SÁBADO 22 AS 16:30 HORAS
FEMENINO:C.D. RÚA - DUBRA O DOMINGO 23 AS 16:30 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS DO FIN DE SEMANA (16/10/2011)

SENIOR : C.D. RÚA - STA TERESITA O DOMINGO 16 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. RÚA - PONTE OURENSE O SÁBADO 15 AS 17:30 HORAS
CADETE : C.D. RÚA - RIBEIRO O SÁBADO 15 AS 16:00 HORAS
INFANTIL : C.D. RÚA - PABELLÓN PROMESAS O DOMINGO 16 AS 12:00 HORAS
FEMENINO : MELIDE - C.D. RÚA O DOMINGO 16 AS 16:30 HORAS

FUTBOL FEMENINO MELIDE - RÚA




FUTBOL FEMENINO VIOLENTO( NON IMITAR)

video

RESULTADOS DOS PARTIDOS DO MÉRCORES 12/10/2011

XUVENIL : C.D. BARCO 0 - C.D. RÚA 1
FEMENINO : C.D. RÚA 5 - ORZAN C 2
SENIOR : C.D. RÚA 5 - TRIVES 0 (PARTIDO COPA)

HORARIOS DOS PARTIDOS

SENIOR : C.D. RÚA - STA TERESITA O DOMINGO 16 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. RÚA - PONTE OURENSE O SÁBADO 15 AS 17:30 HORAS
CADETE : C.D. RÚA - RIBEIRO O SÁBADO 15 AS 16:00 HORAS
INFANTIL : C.D. RÚA - PABELLÓN PROMESAS O DOMINGO 16 AS 12:00 HORAS
FEMENINO : MELIDE - C.D. RÚA O DOMINGO 16 AS 16:30 HORAS
SENIOR : C.D. RÚA - TRIVES (PARTIDO COPA) O MÉRCORES 12 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. BARCO - C.D. RÚA O MÉRCORES 12 AS 11:30 HORAS
FEMENINO : C.D. RÚA - ORZAN C O 12 MÉRCORES AS 12:00 HORAS

RESULTADOS 9-10-2011

SENIOR : BARRA DE MINO 3 - C.D. RÚA 8
XUVENIL: C.D. RÚA 16 - MASIDE 0
CADETE : OURENSE B 2 - C.D. RÚA 2
INFANTIL: PABELLON C 1 -C.D. RÚA 3
FEMENINO : MONTEFORTE 4 - C.D. RÚA 2

C.D. RÚA - TORDOIA

HORARIOS SENIOR E FEMENINO

SENIOR : BARRA DE MINO - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 17:00 HORAS
FEMENINO : MONTEFORTE - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 18:00 HORAS

HORARIOS XUVENIL, CADETE E INFANTIL

XUVENIL: C.D. RÚA - MASIDE O SÁBADO 8 AS 17:00 HORAS
CADETE : OURENSE B - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 12:00 HORAS
INFANTIL: PABELLON C -C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 12:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS XORNADA 01/10/2011

SENIOR: C.D. RÚA - RIBEIRO O DOMINGO 2 AS 17:00 HORAS
XUVENIS: LEMOS - C.D. RÚA O SÁBADO 1 AS 16:00 HORAS
CADETES: C.D.RÚA - ARENTEIRO O SÁBADO AS 17:30 HORAS
INFANTIS: C.D. RÚA - ARENTEIRO O SÁBADO AS16:00 HORAS
FEMINAS : C.D. RÚA - TORDOIA O DOMINGO 2 AS 12:00 HORAS

AMISTOSO C.D. RÚA - C.D. BARCO

RESULTADO : C. D. RÚA 2 - C.D. BARCO 4

PARTIDOS DE FÚTBOL PRETEMPORADA

SÁBADO 6 DE AGOSTO
C.D. OURENSE - S.D. PONFERRADINA B
AS 18:30 HORAS NO AGUILLÓN.

DOMINGO 7 DE AGOSTO
C.D. RÚA - C.D. BARCO
AS 18:30 HORAS NO AGUILLÓN.