HORARIOS DOS PARTIDOS FEMENINO CADETES E INFANTIL

C.D. RÚA FEMENINO:CHANTADA - C.D. RÚA O DOMINGO 30 AS 18:30 HORAS.
C.D. RÚA CADETE:BARCO - C.D. RÚA O SÁBADO 29 AS 17.00 HORAS.
C.D. RÚA INFANTIL:C.D. RÚA - PONTE OURENSE O DOMINGO 30 AS 11:30 HORAS.

HORARIOS PARTIDOS SENIOR E XUVENIL

C.D. RÚA SENIOR: C.D. RÚA - VELLE O DOMINGO 30 AS 16:30 HORAS
C.D. RÚA XUVENIL: C.D. RÚA - C. OURENSE O SÁBADO 29 AS 12:00 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS DO FIN DE SEMANA(23/10/2011)

SENIOR:LOÑOA - C.D. RÚA O DOMINGO 23 AS 17:00 HORAS
XUVENIL:RIBADAVIA - C.D. RÚA O SÁBADO 22 AS 18:15 HORAS
CADETE:CALASANCIO B - C.D. RÚA O DOMINGO 23 AS 12:00 HORAS
INFANTIL:RIBADAVIA - C.D. RÚA O SÁBADO 22 AS 16:30 HORAS
FEMENINO:C.D. RÚA - DUBRA O DOMINGO 23 AS 16:30 HORAS

HORARIOS DOS PARTIDOS DO FIN DE SEMANA (16/10/2011)

SENIOR : C.D. RÚA - STA TERESITA O DOMINGO 16 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. RÚA - PONTE OURENSE O SÁBADO 15 AS 17:30 HORAS
CADETE : C.D. RÚA - RIBEIRO O SÁBADO 15 AS 16:00 HORAS
INFANTIL : C.D. RÚA - PABELLÓN PROMESAS O DOMINGO 16 AS 12:00 HORAS
FEMENINO : MELIDE - C.D. RÚA O DOMINGO 16 AS 16:30 HORAS

FUTBOL FEMENINO MELIDE - RÚA




FUTBOL FEMENINO VIOLENTO( NON IMITAR)

video

RESULTADOS DOS PARTIDOS DO MÉRCORES 12/10/2011

XUVENIL : C.D. BARCO 0 - C.D. RÚA 1
FEMENINO : C.D. RÚA 5 - ORZAN C 2
SENIOR : C.D. RÚA 5 - TRIVES 0 (PARTIDO COPA)

HORARIOS DOS PARTIDOS

SENIOR : C.D. RÚA - STA TERESITA O DOMINGO 16 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. RÚA - PONTE OURENSE O SÁBADO 15 AS 17:30 HORAS
CADETE : C.D. RÚA - RIBEIRO O SÁBADO 15 AS 16:00 HORAS
INFANTIL : C.D. RÚA - PABELLÓN PROMESAS O DOMINGO 16 AS 12:00 HORAS
FEMENINO : MELIDE - C.D. RÚA O DOMINGO 16 AS 16:30 HORAS
SENIOR : C.D. RÚA - TRIVES (PARTIDO COPA) O MÉRCORES 12 AS 17:00 HORAS
XUVENIL : C.D. BARCO - C.D. RÚA O MÉRCORES 12 AS 11:30 HORAS
FEMENINO : C.D. RÚA - ORZAN C O 12 MÉRCORES AS 12:00 HORAS

RESULTADOS 9-10-2011

SENIOR : BARRA DE MINO 3 - C.D. RÚA 8
XUVENIL: C.D. RÚA 16 - MASIDE 0
CADETE : OURENSE B 2 - C.D. RÚA 2
INFANTIL: PABELLON C 1 -C.D. RÚA 3
FEMENINO : MONTEFORTE 4 - C.D. RÚA 2

C.D. RÚA - TORDOIA

HORARIOS SENIOR E FEMENINO

SENIOR : BARRA DE MINO - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 17:00 HORAS
FEMENINO : MONTEFORTE - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 18:00 HORAS

HORARIOS XUVENIL, CADETE E INFANTIL

XUVENIL: C.D. RÚA - MASIDE O SÁBADO 8 AS 17:00 HORAS
CADETE : OURENSE B - C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 12:00 HORAS
INFANTIL: PABELLON C -C.D. RÚA O DOMINGO 9 AS 12:00 HORAS